+90 (362) 270 51 51

Hakkımızda

AG. , YG. Trafo merkezleri, Bilumum Aydınlatma, Enerji Nakil Hatları Uygulama, Kesintisiz Güç Kaynakları, Jeneratörler, Bakım ve Danışmanlık hizmetleri, Test ve Ölçüm Hizmetleri, Elektrik Tesisat Kontrolleri, Trafo bakımı, Tesisat Topraklama vb. hizmetlerin yönetmeliklere göre özenle verilmesi hedeflenmiştir.

Üçem Enerji Çözümleri firması olarak daima kalite hedefiyle yola çıkmakta, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Yapılan çalışmaların tasarımla sürekli araştırma yapılarak güncelleştirilmesi bilgi paylaşımı ve aktarımını kesintisiz olarak sürdürmekle beraber teknolojiyi takip ederek işlerle ilgili koordinasyon toplantılarıyla güncelliğini koruması ile çağdaş bir teknik kadroya sahip olarak çalışmaktayız. Güvenlik ilkelerinden taviz vermeyen, bünyesinde çalıştırdığı elemanları hizmet içi eğitimlerle daima geliştiren ve yetiştiren, son teknolojiyi çalışmalarında kullanan bir firma olarak devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Mühendislikte, kalite, süreklilik ve zamanında işimizi yapmak en önemli önceliğimizdir. Kazandığımız bilgi birikimi ve tecrübelerimizle; projelerinizde, çalışmalarınızda destek verebilecek bilgi ve birikime sahibiz. Sizlerle de çalışmak ve sizleri de aramızda görmek isteriz.